W sezonie 2017 rozkładowe pociągi turystyczne kursują w miesiącach maj i wrzesień w niedziele a w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień w soboty i niedziele.

Pociąg na zamówienia dla minimum 40 osobowej grupy na trasie Dynów - Jawornik Polski - Dynów
(opłata za przejazd wg taryfy turystycznej P.K.D).

Dynów

Odjazd
12.00

Przyjazd
- -

Odjazd
- -

Przyjazd
14.00

Bachórz
Brzoz.


12.12


12.10


13.51


13.46

Szklary-
tunel


- -


- -


13.25


13.10

Jawornik
Polski


- -


12.46


12.55


- -

Rozkład jazdy pociągów turystycznych na trasie PRZEWORSK – DYNÓW - PRZEWORSK

Stacja

km

Do Dynowa

Do Przeworska

 

Odjazd

Przyjazd

Odjazd

Przyjazd

Przeworsk Wąski

0

9:00

-

-

17:10

Urzejowice

9

9:23

9:22

16:45

16:44

Krzeczowice

11

9:30

9:29

16:38

16:37

Kańczuga

15

9:40

9:38

16:28

16:26

Łopuszka Mała k.Zalewu

18

9:47

9:46

16:20

16:19

Łopuszka Wielka

19

9:52

9:51

16:15

16:14

Manasterz

21

10:01

10:00

16:07

16:06

Zagórze

24

10:11

10:10

15:57

15:56

Hadle Szklarskie

29

10:22

10:21

15:44

15:43

Jawornik Polski

33

10:42

10:40

15:26

15:24

Szklary k/tunelu

36

11:07

10:57

-

-

Szklary

38

11:15

11:14

15:06

15:05

Bachórz

42

11:31

11:28

14:49

14:44

Dynów

46

-

11:45

14:30

-

Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu (16) 648-97-24 w. 22.

UWAGA: pociągi dodatkowe i na zamówienie kursują tylko w dniach jazdy rozkładowych pociągów turystycznych.